Biai Református Általános Iskola
"Ragyogjon a ti világosságotok" (Mt 5, 16)

Híreink

Szünet előtti utolsó hét - INFORMÁCIÓK

2019-12-14
Kedves Szülők!

Szeretettel emlékeztetjük Önöket az előttünk álló eseményekre:
A december 15-ei gyülekezeti istentiszteleten Iskolánk hetedik osztályos tanulói fognak szolgálni. Ekkor fogadják utoljára a szervezők a Nyilas Misi Karácsonya program keretén belül gyűjtött adományokat. 
December 20-án lesz az idei év utolsó tanítási napja. Ezen a napon tanítás nem lesz. Az első 3 órában az osztályok karácsonyi ünnepségeire kerül sor.
Az Iskola karácsonyi ünnepélye 11 órakor veszi kezdetét a templomban, melyre szeretettel várjuk a Kedves Szülőket. Az ünnepi istentiszteleten iskolánk második osztályos tanulói fognak szolgálni. Az istentiszteleti alkalmon befolyt perselypénzből, ahogy ezt már korábban jeleztük, a Damaszkuszi Keresztyén Általános Iskola felújítását és működési feltételeinek jobbítását támogatjuk.
12 órától lesz lehetőségük ebédelni az alsósoknak, 12.30-tól a felsősöknek. A gyermekekért 12.45-től lehet jönni.
Kérjük a Kedves Szülőket, hogy aki teheti, ebéd után vigye / engedje haza gyermekét az iskolából ezen a napon.
Természetesen, amennyiben ez nem lehetséges, ügyeletet ekkor is biztosítunk az itt maradó gyermekek számára. Amennyiben ügyeletet igényelnének, kérjük, ezt december 18-ig jelezzék az iskola email-címén (info@biairefi.hu)
13 órakor kezdődik az Iskola pedagógusainak karácsonyi ünnepsége, szeretnénk, ha ezen minden Kolléga részt tudna venni.

Előre is köszönjük megértésüket és segítségüket!
 
Mindenkinek áldott adventi készülődést kívánunk!
Áldás, Békesség!
Iskolavezetés