Biai Református Általános Iskola
"Ragyogjon a ti világosságotok" (Mt 5, 16)

Híreink

Iskolai házi matematikaverseny

2022-02-08
Immáron kilencedik alkalommal került megrendezésre iskolánk alsó tagozatának házi matematikaversenye. Ebben az évben is szép számmal képviseltették magukat az osztályok, összesen 30 fővel. Horgos Vilmos igazgató úr köszöntő szavai után indult az idei megmérettetés, ahol is nehezebbnél nehezebb feladatokat kellett megoldaniuk a gyermekeknek. Nagy koncentrációval, odaadással töltötték ki a feladatlapokat, igyekezve minél előbb végezni, tudniillik pontegyesség esetén az idő dönti el a jobb helyezés sorsát. Az eredményhirdetés alkalmával pattanásig feszült légkörben örvendezhettünk a tanulók sikereiben. A jutalmazás igen bőkezű volt, köszönhetően az iskolánk vezetőségének. Reméljük, hogy a következő évben is ilyen szép számmal lesznek jelen diákjaink ezen a versenyen, és tovább folytathatjuk ezt a szép hagyományt! Mindezekért Istennek adunk hálát! Soli Deo Gloria! 

A versenyről készült fotókat itt tekinthetik meg.