Biai Református Általános Iskola
"Ragyogjon a ti világosságotok" (Mt 5, 16)

Híreink

Digitális munkarend

2020-11-18
Az Operatív Törzs - ma, kora délutáni - határozata alapján, iskolánkban, holnaptól /2020. november 19. csütörtök/, előreláthatólag jövő hét péntekig november 27./ a felső tagozat számára digitális munkarendben folytatódik a tanítás/tanulás.
Azon gyermeket, akik nem tudnak otthon maradni, természetesen az iskolában próbáljuk segíteni eszközzel és összevont felügyelettel.
Kérjük, hogy - aki teheti - küldjön be eszközt /telefon, tablet, laptop/ a gyermekkel, az iskolai eszközök száma véges és nem biztos, hogy mindenkinek jut eszköz.

2020. november 30-án az ELMŰ, egész napos, iskolánkat is érintő áramszünettel járó munkálatot tervez, ezért erre a napra, az egész iskolának digitális munkarendet hirdetünk. Szükséges helyzetben, természetesen ezen a napon is megszervezzük a beérkező gyermekek felügyeletét, de meleg ruházattal készüljenek, mert valószínűleg a fűtés sem fog működni ezen a napon.