Biai Református Általános Iskola
"Ragyogjon a ti világosságotok" (Mt 5, 16)

Híreink

"Csendes csodák" térségi versmondó találkozó

2021-11-14
Iskolánk tanulói idén is részt vettek a Juhász Ferenc Művelődési Központ által immár hagyományosan megszervezett térségi vermondó találkozón. Nagy öröm volt újra személyesen találkozni a tavaly online formában lebonyolított esemény után. A versmondó gyermekek csillogó tekintete, a színpad varázsa, az élőszóban elhangzó szavalatok, a produkciókat jutalmazó taps és elismerő kézfogás mind-mind hozzájárultak ahhoz, hogy egy igazán értékes és ünnepélyes alkalom részesei lehettünk. Diákjaink a dicséretre méltó részvétel mellett szép eredményeket is értek el.
Az  1-2. osztályos kategóriában 

1. helyezett lett Sipos Máté Barnabás (2.oszt.);
2. helyezett lett Horváth Sára (1.a oszt.) és
3. helyezett lett Badacsonyi Zétény (2.oszt.). 

Gratulálunk a gyerekeknek és felkészítőiknek! 
Székelyné Czirják Katalin