Biai Református Általános Iskola
"Ragyogjon a ti világosságotok" (Mt 5, 16)

Híreink

"A jókedvű adakozót szereti az Isten."

2019-12-17
"A jókedvű adakozót szereti az Isten."
 2.Korintus 9, 7
 
A Magyar Református Szeretetszolgálat idén is meghirdette a Nyilas Misi Karácsonya című adománygyűjtő programját, amihez gyülekezetünk is immár sokadik alkalommal csatlakozott.  
 
Iskolánk elsős tanulói, december első két hetében az osztálytermükbe hozott cipősdobozokban gyűjtögették, a szüleikkel közösen vásárolt/készített ajándékokat. A múlt hét végén becsomagoltuk a megtelt dobozokat, majd elvittük a gyülekezeti házba, ahol átadtuk Molnár Sándor Nagytiszteletű Úrnak.
 
Jó volt látni a gyermekeken az izgatottságot és az örömet, hogy ők is megajándékozhatnak  valakiket, akiknek talán semmi más nem kerül a fa alá karácsonykor, "csak" az a cipősdoboz, amit ők készítettek.
Természetesen ezt, csak a gyermekek mögött álló szülők segítségével tudtuk megvalósítani.
Köszönjük!
 
Szabó Mónika