Angol verseny, mozizás a Refiben

Lelkes felsős diákjaink egy része az őszi-téli időszakban részt vettek a HEBE Kft. által szervezett „Famous People” nevezetű projektversenyen. A verseny során megismerkedhettek például a vezető nagy cégek (pl. Apple, Tesla) alapítóinak történetével, filmek és zenék világába kalauzolta őket a feladatlap, melyet közösen, 2-3 fős csoportokban oldhattak meg. Beküldött munkájuk igényes, sok időt és energiát fektettek a feladatok elvégzésére. 6 diákunk kiemelkedő munkájával, országos 6. helyezést ért el.
Iskolánk jutalomból programot szervezett nekik, moziba mentünk közösen. A gyerekek nagy izgalommal készültek az eseményre, és mindannyian jól érezték magukat, egy kellemes délutánt töltöttünk el együtt.
Iskolánkban nagy hangsúlyt fektetünk az idegennyelvi versenyeken való részvételekre, mivel azt gondoljuk, hogy a gyermekeknek így lehetősége nyílik tantermi kereteken kívül megismerni, és használni, ezáltal is megszeretni a nyelvet.