Csendes csodák

A Biai Gáspár Református Általános Iskola és Szőlőszem Óvoda az idei évben is részt vett a Csendes Csodák kistérségi versmondó találkozón. Tanulóink minden évben nagy izgalommal várják ezt a megmérettetést, ahol ebben az évben 36 fővel voltunk jelen. Mindhárom korcsoportban képviseltük iskolánkat és szép eredményeket értünk el.

Az 1-2. osztályosok korcsoportjában Boér-Fekete Hanna 2. osztályos tanulónk különdíjat kapott.

A 3-4. osztályosok korcsoportjában Badacsonyi Zétény 4. osztályos tanuló 1. helyezést, Joó Anna és Németh Vilmos 4. osztályos tanulók 2. helyezést, Sipos Máté 4. osztályos tanuló 3. helyezést, továbbá Gönczi Réka 4. és Theisz Réka 3. osztályos tanulók 4. helyezést értek el.

Felső tagozatos tanulóink közül a 6. osztályból hárman képviseltették magukat: Harasztosi Lóránt 3. helyezett, Becán Boglárka és Wágenszommer Nikolett 4. helyezett lett.

Ezúton is gratulálunk a diákoknak az elért eredményekért!

Soli Deo Gloria!

Theisz-Balázs Orsolya