Biai Református Általános Iskola
"Ragyogjon a ti világosságotok" (Mt 5, 16)

Híreink

Versenyeredményeink 2018-19. tanév

2019-06-11
1. Október 26. Országos Zsoltár- és Népdaléneklő Verseny, Balatonfüred
Kiemelt arany-minősítés:Kontra Szabolcs Dániel 4. o.
Arany-minősítés:
Bakondi Borbála Dorka 4. o.Illés Lili 5. o.Tóth Sára 5. o.Varga Kiara Mercédesz 6. o.Leveles-Barta Zsuzsanna 7. o.
Ezüst-minősítés:
Theisz Nimród 2. o.Bolla Hanna Lora 4. o.Migrák Barbara 4. o.Vándor Karina 7. o.
Bronz-minősítés:
Kocsán Petra 5. o.Kovács Gréta 5. o.
2. November 9. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
9. hely - Kőnig és diákjai csapat 7. o.
Leveles-Barta ZsuzsannaKercsó SáraRépássy Csanád Gábor
3. November 9. Református Iskolák Országos Mesemondó Találkozója, Tiszakécske
mesmondás
ezüst minősítés: Szalay Ákos 1. o.bronz minősítés: Novák Noémi 2. o.
meseírásezüst minősítés: Bakó Lili 3. o.
szépírás
arany minősítés: Hannos Kitti 5. o.bronz minősítés: Kisgergely Csaba 6. o.
4. November 17. Csendes Csodák Versmondó Találkozó
1-2. osztályos kategória
1. helyezett Kovács Ábel 1. o.2. helyezett Novák Noémi 2. o.3. helyezett Kovács Tamás Bendegúz 2. o.
3-4. osztályos kategória
2. helyezett Leveles-Barta Csongor 4. o.3. helyezett Boncza Regina 3. o.különdíj: Györe Hanna 3. o.
Felső tagozatos kategória
1. helyezett Boncza Kinga 5. o.Különdíj: Kocsán Petra 5. o.
5. November 30. Budapesti Országos Református Zsoltáréneklő Verseny
arany minősítésBakondi Borbála 4. o.
ezüst minősítés:
Bakondi Kornél 2. o.Kelemen Hanna 3. o.
bronz minősítés:Kontra Dávid 5. o.
6. Február 18. Házi/iskolák közötti matematika verseny
1. osztály:
1. helyezés: Varga Léna2. helyezés: Becán Boglárka3. helyezés: Harasztosi Lóránt
2. osztály:
1. helyezés: Novák Noémi2. helyezés: Theisz Nimród, Fekete Dóra3. helyezés: Talabér Ábel
3. osztály:
1. helyezés: Barabás Gábor2. helyezés: Vándor Gergely3. helyezés: Varga Péter
4. osztály:
1. helyezés: Leveles –Barta Csongor2. helyezés: Leveles - Barta Botond3. helyezés: Szabó András Máté
7. Március 21. Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny
15. hely: Lipka Zsófia (6. osztály) 15. (329 induló közül)14. hely: Vándor Karina (7. osztály)29. hely: Leveles-Barta Zsuzsanna (7. osztály) (289 induló közül).
8. Április 5. Béres Ferenc Országos Református Éneklő Verseny
Egyéni éneklés:
országos 2. helyezés: Kontra Szabolcs Dániel – 4. o.országos 3. helyezés: Harasztosi Lóránt – 1. o.országos különdíj: Varga Kiara Mercédesz – 6. o.arany minősítés: Boncza Regina Violetta – 3. o.
ezüst minősítés: Kovács Tamás Bendegúz – 2. o. Rakita Csenge – 5.
Csoportos éneklés:
ezüst minősítés: Kocsán Petra
Róth Regina Krisztina Tóth Sára Krisztina
9. Március 22. – a víz világnapja rajzpályázat (Biatorbágyi Karikó János Könyvtár)
1-2. osztályos kategória:
1. hely: Fekete Dóra 2. o.3. hely: Szalay Ákos 1. o.
5-6. osztályos kategória:3. hely: Korompay Boglárka 6. o.
10. Április 13. Medve szabadtéri matematika verseny
Medvebocs kategória 6. o.:
46. hely: Bakondi Csongor,
Hajnóczi Márk, Kisgergely Csaba
69. hely: Lipka Zsófia,
Korompay Boglárka Varga Kiara
Kismedve kategória 7. o.:
14. hely: Leveles-Barta Zsuzsanna,
Tohai Emma Vándor Karina.
11. Április 26. Bókay Árpád Országos Biológiaverseny
szóbeli prezentáció különdíj:Boncza Kinga 5. o.
12. Április 29-30. Házi versmondó verseny
1. osztály:
1. helyezett - Varga Léna2. helyezett - Sarkadi Andor 3. helyezett - Kiss Zsigmond és Kovács Ábel Valdemár
2. osztály:
1. helyezett - Novák Noémi 2. helyezett - Bolla Netti3. helyezett - Sillinger Domonkos
3. osztály:
1. helyezett - Györe Hanna Krisztina2. helyezett - Forró Dániel3. helyezett - Korompay Bíborka
4. osztály:
1. helyezett - Leveles-Barta Csongor2. helyezett - Gaál Barnabás3. helyezett - Leveles-Barta Botond
5. osztály:
1. helyezett - Rakita Csenge2. helyezett - Kocsán Petra
6. osztály:
1. helyezett - Veress Fanni2. helyezett - Varga Kiara Mercédesz3. helyezett - Balázs Jázmin
13. Május a "Csodatevő Jézus" rajzpályázat
országos 1. helyezés:Becán Boglárka 1. o.
14. Május 3. Földpörgetők természettudományos verseny döntő
2. hely: Kukorica csapat:
Kollát EszterLeveles-Barta ZsuzsannaKercsó SáraHajnóczi Márk
15. Május 12. Hermann Ottó természetismereti verseny döntő
1. hely: Balázs Jázmin, 6. o.2. hely: Korompay Boglárka, 6. o.7. hely: Lipka Zsófia, 6. o.
6. hely: Forró Áron Vándor Péter
16. A Nagy Nap című rajzverseny
2. osztályos kategória
2. hely: Fekete DóraKülöndíj: Kolláth Edit
3-4. osztályos kategória2.hely: Györe Hanna 3.oszt.
5.osztályos kategóriaKülöndíj: Kocsán Petra
6.osztályos kategória3. hely: Korompay Boglárka